1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda 

Yönetim Kadromuz

Genel Müdür:

Duygu Dorlak

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü:

Mithat Şener

İnternet Editörleri:

Dursun Özdemir

Bilgi Teknolojileri Sorumlusu:

Berat Akçaoğlu’nun teknoloji alanındaki uzmanlığıyla, Pandermos 10.5’ı yönlendiriyoruz.


İletişim Ağımız:

Okuyucularımız ve iş ortaklarımız için açık kapı politikası benimsiyoruz. İletişim için WhatsApp İhbar Hattımız 0545 642 01 01 ve e-posta adresimiz info@pandermos.com her zaman hizmetinizde.

Teknolojik Altyapımız:

Yazılım ve sunucu hizmetlerimiz,  tarafından sağlanmakta. Bu alandaki teknik destek ve hizmetlerimiz, Nilüfer/BURSA’daki merkezimizden koordine ediliyor. Sürekli güncellenen teknolojimiz ve güçlü sunucu altyapımız sayesinde, kesintisiz ve hızlı haber yayını yapabiliyoruz.


Reklam ve İlan Hizmetlerimiz:

Reklam ve ilan vermek isteyenler, ilan@pandermos.com ve reklam@pandermos.com adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirler. Özel reklam paketlerimiz ve ilan seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pandermos 10.5’ın Özgünlüğü:

Bandırma ve çevresindeki renkli yaşamı, toplumsal dinamikleri ve yerel hikayeleri özgün bir dille aktarıyoruz. Haberlerimizde bölgesel derinliği ve geniş perspektifi bir arada sunuyoruz. Güçlü editöryal ekibimiz ve yenilikçi teknolojik altyapımızla, yerel haberlerin yanı sıra, ulusal ve uluslararası olaylara da objektif bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.


Neden Pandermos 10.5 ?

Haber ve bilgi akışını kesintisiz, hızlı ve doğru bir şekilde sunmayı hedefliyoruz. Okuyucularımızın sesi olmayı, toplumsal olaylara duyarlı bir bakış açısıyla yaklaşmayı ve medya etiğini her zaman ön planda tutmayı amaçlıyoruz. Güçlü editöryal kadromuz ve teknolojik altyapımız ile dijital haber yayıncılığında yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.


Sosyal Medya ve İletişim:

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, güncel haberler ve özel içeriklerimizle her zaman bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Yönetim Merkezi:

Bandırma

Genel İletişim:

info@pandermos.com

Web Adreslerimiz: 

www.pandermos.com, www.pandermos.com.tr


Pandermos 10.5, Bandırma ve Güney Marmara’nın günlük yaşamını, toplumsal olaylarını ve kültürel zenginliklerini okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan bir haber platformudur. Yerel haber yayıncılığında güvenilir ve objektif bir kaynak olmaya devam edeceğiz.