1. Anasayfa
 2. Haberler

EA FC 24’e Türkiye geldi: EURO 2024 güncellemesi yayınlandı

EA FC 24’e Türkiye geldi: EURO 2024 güncellemesi yayınlandı
0

EA FC 24'e Türkiye geldi: EURO 2024 güncellemesi yayınlandı

Birçok oyunsever EA FC24’e eklenecek 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) modunu merakla bekliyordu. EA Games’ten yapılan açıklamaya göre, 6 Haziran Perşembe itibarıyla oyuna EURO 2024 turnuvası entegre edildi. Ayrıca Türkiye de bu güncellemeyle birlikte oyuna eklendi.

EA FC24 oyunu 14 Haziran – 14 Temmuz tarihleri aralığında düzenlenecek EURO 2024 turnuvasını yeni bir güncellemeyle birlikte oyuna entegre ettiğini duyurdu.

Bu güncellemeyle birlikte EURO 2024’te F grubunda Gürcistan, Çekya ve Portekiz ile mücadele edecek Türkiye de oyundaki yerini aldı.

EA Games’ten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Siz de dahil olmak üzere herkes oyunda. UEFA EURO 2024 turnuvalarına çok az kaldı ve beklentileri artırmaya yardımcı olmak için Futbol Festivali Güncellememizin bir parçası olarak EA SPORTS FC 24’e gelen tüm yeni özellikleri paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu güncelleme yepyeni bir oyun deneyimi ekliyor ve sizi otantik UEFA EURO 2024 Oyun Modu aracılığıyla Avrupa futbolunun kalbine yaklaştırıyor. Ayrıca Football Ultimate Team’de sahadaki sonuçlara dayalı canlı içerik kampanyaları aracılığıyla uluslararası rekabeti kutlayan Futbol Festivali’ni de tanıtıyoruz. Ayrıca, beceri hareketlerine, kutlamalara, Kulüplere ve Kariyere gelecek bazı eklemeler hakkında bazı ayrıntıları paylaşacağız. Hadi başlayalım! Dokuz otantik stadyumda oynanabilen final, yarı final ve grup aşaması maçlarıyla UEFA EURO 2024 aksiyonuna katılın. Kalifiye 24 takımdan birini seçin veya EA SPORTS FC 24’te bulunan herhangi bir Avrupa milli takımıyla tarihi yeniden yazın ve yerel olarak arkadaşlarınıza veya CPU AI’ya karşı oynayın. Final maçına kadar gerçek hayattaki her turnuva maç günüyle güncellenen ‘Günün Maçı’ fikstürünün keyfini çıkarın.”

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

© Copyright 2023 Pandermos Bilişim Ltd. Tüm Hakları Saklıdır

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir