1. Anasayfa
 2. Haberler

Assassin’s Creed’in remake versiyonları resmen yolda

Assassin’s Creed’in remake versiyonları resmen yolda
0

Assassin's Creed'in remake versiyonları resmen yolda

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, Assassin’s Creed serisinin geleceğiyle ilgili konuştu. Guillemot, yeni oyunların yolda olduğunu ve bazı eski oyunların da yeniden yapımları için çalışmalara başlayacaklarını açıkladı. Peki hangi Assassin’s Creed oyunlarının remake versiyonu gelecek? İşte ayrıntılar…

Görünüşe göre oyuncular bazı eski, sevilen ortamları yeniden ziyaret edecekler. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot yayıncının önümüzdeki yıllara ilişkin planlarından bazılarını ve ne tür oyunların yolda olduğunu açıkladı.

Assassin’s Creed serisi hakkında konuşan Guillemot, Assassin’s Creed Shadows ve Codename Hexe gibi yeni oyunların yolda olduğunu, ancak bazı yeniden yapımların da (Remake) olacağını belirtti. Guillemot “Oyuncular bazı yeniden yapımlar için heyecanlanabilir, bu da geçmişte yarattığımız bazı oyunları yeniden ziyaret etmemize ve onları modernize etmemize olanak tanıyacak; eski Assassin’s Creed oyunlarımızdan bazılarında hala son derece zengin dünyalar var.” ifadelerini kullandı.

HANGİ ASSASSİN’S CREED OYUNU YENİDEN YAPIMI YAPILACAK?

Guillemot tam olarak hangi Assassin’s Creed oyunlarının yeniden yapılacağını teyit etmese de, en azından bir oyunun yeni nesil donanımlar için yeniden inşa edileğini belirtti.

Kotaku geçtiğimiz yıl Haziran ayında Ubisoft’un Assassin’s Creed 4: Black Flag’in yeniden yapımı üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Serinin altıncı ana oyunu olan Assassin’s Creed 4: Black Flag ilk olarak 2013 yılında Xbox One ve PlayStation 4 için nesiller arası bir lansman oyunu olarak piyasaya sürülmüştü.

Baş karakter Edward Kenway’in yer aldığı Black Flag, 2014 yılı sonuna kadar 11 milyondan fazla kopya satılmıştır.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

© Copyright 2023 Pandermos Bilişim Ltd. Tüm Hakları Saklıdır

Yazarın Profili
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir